MIJN FLUKS WORD LID

Maandag 26 augustus kregen onze jeugdtrainers een clinic 'training geven' van de KNKV.

Bij onze club hebben we een fijn stel, vaak nog jonge mensen, die vrijwilligerstaken op zich nemen. Onze trainersgroep is dit jaar aangevuld met spelers uit de A1 en het 2e en daar zijn we als vereniging blij mee en trots op.

Om deze trainers een goede basis te geven hebben we een trainer vanuit de KNKV op ons veld gehad die ze de basisprincipes van het training geven heeft uitgelegd. Eerst een klein stukje theorie, daarna lekker het veld op en met elkaar oefeningen uitgeprobeerd die ze de kinderen kunnen laten doen.

We hopen hiermee een stevige basis te hebben gelegd voor onze trainersgroep!

Actueel

FLUKS VIERT 80-JARIG JUBILEUM

30 mei 2025 - In 2025 bestaat Fluks Korfbal 80 jaar - een mijlpaal die we met trots vieren.

Lees artikel

PUPIL VAN DE WEEK: GUUSJE

28 mei 2025 - Zaterdag speelt Fluks 1 de laatste wedstrijd van dit seizoen tegen VZOD uit Kudelstaart. Ook de “pupil van de week” is er weer bij.

Lees artikel

PUPIL VAN DE WEEK: VIENNE

15 mei 2025 - Zaterdag speelt Fluks 1 de thuiswedstrijd tegen Sporting West 1 uit Amsterdam. Ook de “pupil van de week” is er weer bij.

Lees artikel

INLOOP TRAININGEN KANGOEROE KLUP

04 mei 2025 - Maak spelenderwijs kennis met korfbal bij de Kangoeroe Klup!

Lees artikel
Sponsors

©2025 Fluks Korfbal    Privacy verklaringDisclaimer Webdesign: 2nd Chapter BV