MIJN FLUKS WORD LID

Programma

22 t/m 28 september
Programma 28 september Aanvang Vertrek Locatie Scheidsrechter Scheidsr. begeleider
’t Capproen 1 - Fluks 1 15:30 uur 13:55 uur Sportterrein M.L.Kinglaan Daan Hoekstra

Fluks 2 - Thor (H) 2 14:15 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Paul Witteman

Velocitas 5 - Fluks 3 16:10 uur 15:10 uur De Bloemerd Dirk Zaagman

Pernix 6 - Fluks 4 13:00 uur 12:05 uur Merenwijk

Fluks A1 - Tempo A3 12:45 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Paul Witteman

SDO/BlijWerkt B1 - Fluks B1 10:00 uur 08:35 uur Sportpark Mijzijde

Fluks B2 - Fiks B2 11:15 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Arthur

TOP D4 - Fluks D1 09:00 uur 08:10 uur Sportcomplex TOP Sassenheim

Fluks D2 - Tempo D2 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Ton Westgeest

Fluks D3 - Sporting West D2 11:15 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Daan Steenvoorden

Fluks E1 - Pernix E3 11:15 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Ton Westgeest

Fiks E3 - Fluks E2 10:00 uur 09:10 uur Sportcomplex Voscuyl Tim Knetsch

Tempo E6 - Fluks E3 09:00 uur 07:50 uur Sportcomplex Zegersloot

Fluks E4 - Velocitas E2 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Francoise

Fiks F3 - Fluks F1 10:00 uur 09:10 uur Sportcomplex Voscuyl Paula van der Zeeuw

Kangoeroe Klup - 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg
Anne, Chloë, Kate, Sara, Suze
Julian, Max

Vervoerschema

28 september
Fluks B1Cees, Jonne, Marit
Fluks D1Esmee, Nienke, Thijn
Fluks E2Eva, Isa, Luuk
Fluks E3Janou, Kiki, Ruben
Fluks F1Allison, Juna, Nick

Vrijwilligerstaken

Donderdag 26 septemberBardienst
18:00 - 21:00 uurGerda van Huis-Caspers
21:00 - 23:59 uurMaurits
Zaterdag 28 septemberBardienst
09:00 - 12:00 uurAnnemiek Zwanenburg
09:00 - 12:00 uurGerda van Huis-Caspers
11:30 - 14:30 uurSandra
12:00 - 15:00 uurSandra
13:00 - 16:00 uurSylviana
15:00 - 16:00 uurKitty Steenvoorden

Schoonmaken

Zaterdag 28 septemberFluks 2

Agenda

Woensdag
25
September

Communicatie Commissie vergadering
20:00 - 22:00 uur
Clubgebouw 'de Inloop'

Sponsors

©2019 Fluks Korfbal    Privacy verklaringDisclaimer Webdesign: 2nd Chapter BV