MIJN FLUKS WORD LID

Programma

19 t/m 25 mei
Programma 23 mei Aanvang Vertrek Locatie Scheidsrechter Scheidsr. begeleider
Fluks 3 - Pernix 7 20:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Paul Witteman
Lianne, Marleen, Marloes, Susan
Andre, Bram, Harco, John, Nick, Theo
Programma 25 mei Aanvang Vertrek Locatie Scheidsrechter Scheidsr. begeleider
Oosterkwartier 1 - Fluks 1 15:30 uur 14:25 uur Oosterkwartier Martijn van der Meer
Anne, Marlou, Sanne, Suzan, Willemiek
Daan, Martijn, Maurits, Robert
SDO (H) 2 - Fluks 2 14:00 uur 13:10 uur Sportpark De Zanderij
Debbie, Francoise, Jessica, Julia, Maayke, Quirina
Alex, Arthur, Ewout, Jelle, Johan, Koen
Fluks A1 - Madjoe A1 13:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg
Demi, Joella, Neline, Suzan
Chiel, Daan, Hylke, Jelle, Joek, Sven, Wouter
Fluks A2 - Fiks A2 14:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Theo Passchier
Geke, Joyce, Maaike, Mila, Sanne
Boaz, Jesse, Jochem, Maarten, Niels, Tijmen
Fiks B2 - Fluks B1 11:30 uur 10:40 uur Sportcomplex Voscuyl Ilse Hazekamp
Diddy, Marit, Roxy
Cees, Jonne, Liam, Roy, Yanick
Madjoe C2 - Fluks C1 10:00 uur 09:15 uur Waardlaan
Amy, Esmee, Lisanne, Nienke
Aaron, Jelmer, Robin, Sam, Tijn
Fluks D1 - SDO (H) D1 10:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Chiel Zonneveld
Esmay, Esmee, Imme, Linde, Romy
Floor, Juul, Thijn, Thijs
Fluks D2 - VZOD D2 09:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Joek Kwakernaak
Amy, Linde, Loes, Lynn, Manou, Maud, Michelle, Nienke, Rosanne, Yara, Zoey
Thijs
TOP E7 - Fluks E1 10:00 uur 09:10 uur Sportcomplex TOP Sassenheim
Anouk, Benthe, Dana, Noa
Caz, Jim, Luuk
Madjoe F3 - Fluks F1 09:00 uur 08:15 uur Waardlaan
Esmee, Eva, Gabrielle, Isa, Saskia
Luuk, Nick
Fiks F3 - Fluks F2 11:15 uur 10:25 uur Sportcomplex Voscuyl Lotte Westrik Broeksma
Allison, Amber, Janou, Kiki, Sarah
Noud, Ruben
Kangoeroe Klup - 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg
Anne, Feline, Juna, Kate, Sara
Max

Vervoerschema

25 mei
Fluks B1Diddy, Liam, Marit
Fluks C1Aaron, Amy, Jelmer
Fluks E1Anouk, Caz, Dana
Fluks F1Esmee, Gabrielle, Saskia
Fluks F2Kiki, Noud, Sarah

Vrijwilligerstaken

Donderdag 23 meiBardienst
18:00 - 21:00 uurGerda van Huis-Caspers
21:00 - 00:00 uurQuirina van Huis
Zaterdag 25 meiBardienst
09:00 - 12:00 uurAnnemiek Zwanenburg
09:00 - 12:00 uurGerda van Huis-Caspers
12:00 - 16:00 uurKitty Steenvoorden
12:00 - 16:00 uurLeo Steenvoorden

Agenda

Dinsdag
21
Mei

Bestuursvergadering
20:00 - 22:00 uur
Clubgebouw 'de Inloop'
Woensdag
22
Mei

Beachkorfbal Commissie vergadering
20:00 - 22:00 uur
Clubgebouw 'de Inloop'

Sponsors

©2019 Fluks Korfbal    Privacy verklaringDisclaimer Webdesign: 2nd Chapter BV