MIJN FLUKS WORD LID

Programma

2 t/m 8 oktober
Programma 6 oktober Aanvang Vertrek Locatie Scheidsrechter Scheidsr. begeleider
Fluks 1 - Wolderwijd/DYZLE 1 20:15 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Martin Bommelé
Demi, Joella, Min-Zi, Sanne
Jan, Joek, Maurits, Sebastiaan, Wouter
Velocitas 9 - Fluks 4 20:00 uur 19:00 uur De Bloemerd Dirk Zaagman
Debbie, Francoise, Jessica, Julia, Maayke
Alex, Arno, Arthur, Ewout, Jelle, Johan, Koen, Martijn
Programma 8 oktober Aanvang Vertrek Locatie Scheidsrechter Scheidsr. begeleider
Fluks 1 - Luno 1 16:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Huig Schoonderwoerd
Demi, Joella, Min-Zi, Sanne
Jan, Joek, Maurits, Sebastiaan, Wouter
Fluks 2 - KZ/Thermo4U 6 14:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Wouter Westgeest
Amy, Esmee, Henriëtte, Sanne
Chiel, Jonne, Joost, Lars, Roy, Tijmen
KZ Danaïden 6 - Fluks 3 17:00 uur 16:05 uur Montgomerystraat
Anne, Anne, Susan, Suzan, Willemiek
Daan, Mark, Nick, Sven
Fluks 4 - TOP/IAA fresh 8 14:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Sebastiaan Mud
Debbie, Francoise, Jessica, Julia, Maayke
Alex, Arno, Arthur, Ewout, Jelle, Johan, Koen, Martijn
Fluks 5 - TOP/IAA fresh 10 12:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Koen van Asten
Diddy, Ilse, Joyce, Lianne, Marleen, Marloes, Suzan
Boaz, Bram, Daan, Jochem, John
Fluks A1 - TOP/IAA fresh A4 13:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Chiel Zonneveld
Esmay, Esmee, Imme, Linde, Lisanne, Romy
Jelmer, Robin, Sam, Thijs
Velocitas B2 - Fluks B1 12:30 uur 11:30 uur De Bloemerd Jeroen Busz
Amy, Manou, Maud, Michelle, Nienke, Rosanne, Sophie, Zoey
Daan, Floor, Thijn, Thijs
Tempo C3 - Fluks C1 10:30 uur 09:20 uur Sportcomplex Zegersloot Tom de Vries
Anouk, Benthe, Dana, Dewi, Eva, Linde, Noa
Luuk, Sven
Fluks D1 - Tempo D2 11:55 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Jan Passchier
Amber, Esmee, Isa, Pien, Saskia
Luuk, Noud, Ruben, Tim
Fluks D2 - VZOD D1 09:45 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Enrico Mud
Bodhi, Janou, Kiki, Nieke, Nova, Sara, Sarah
Joris, Luuk, Marius, Roan
Fluks D3 - Fiks D3 10:50 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Boaz
Amy, Lahja, Lieke, Mila, Milou, Sophie
Jori, Nick, Ties
Fluks E1 - Tempo E2 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Martijn van Leeuwen
Anne, Fleur, Floor, Juna
Cas, Pim
Fluks E2 - Madjoe E2 11:30 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg Lianne van Dalen
Juna, Sara
Gijs, Pim, Sam
KIOS (N) E3 - Fluks E3 10:00 uur 09:05 uur K.V. Kios
Jools, Suze, Ziva
Christian, Stijn
Kangoeroe Klup 10:00 uur Sportpark Nieuwe Zeeweg
Chris, Jip, Julius, Julius, Maxim, Ryan, Santiago, Senna Jaxx, Siep

Vervoerschema

8 oktober
Fluks B1Amy, Nienke, Sophie, Thijn
Fluks C1Benthe, Dana, Linde
Fluks E3Jools, Stijn, Ziva

Schoonmaken

Zaterdag 8 oktoberFluks 1

Vrijwilligerstaken

Donderdag 6 oktoberBardienst
19:00 - 21:00 uurVacature
21:00 - 23:30 uurVacature
Zaterdag 8 oktoberBardienst
08:45 - 10:00 uurNel Dieben-Imthorn
08:45 - 11:00 uurSylviana
08:45 - 12:00 uurAnnemiek Zwanenburg
11:00 - 13:30 uurMin-Zi van Mackelenberg
12:00 - 14:00 uurMaurits van der Vos
12:00 - 14:30 uurArno
13:30 - 16:00 uurVacature
14:30 - 16:00 uurLianne van Dalen
16:00 - 18:00 uurMarlou Passchier
16:00 - 18:00 uurTheo Passchier

Agenda

Donderdag
6
Oktober
Vergadering: Het bestuur
10:00 - 11:00 uur
  Clubhuis 'De Inloop'
Vrijdag
7
Oktober
Knutselavond [Kangoeroes, E en F]
18:00 - 19:30 uur
  Clubhuis 'De Inloop'

Sponsors

©2022 Fluks Korfbal    Privacy verklaringDisclaimer Webdesign: 2nd Chapter BV