FLUKS 1 ZET GROTE STAP NAAR KAMPIOENSCHAP
1 maart 2026 IN EEN DIRECT DUEL IS CONCURRENT DIJKVOGELS MET 9-15 VERSLAGEN.
1 maart 2026 IN EEN DIRECT DUEL IS CONCURRENT DIJKVOGELS MET 9-15 VERSLAGEN.
Dat dit een do-or-die duel zou worden bleek wel uit de grote hoeveelheid meegereisde supporters. Maar liefst 2 bussen en veel mensen die op eigen gelegenheid de weg naar Maasdijk gevonden hadden. De tribunes kleurden dan ook voornamelijk blauw-wit.
Beide teams waren toch wel enigszins onder de indruk van de ambiance, waardoor de scores maar langzaam op gang kwamen. Fluks kwam vooral verdedigend erg sterk voor de dag, waardoor Dijkvogels niet verder kwam dan schoten van grote afstand. Aanvallend viel de sterke Noordwijkse rebound op, zodat er lange aanvallen gespeeld konden worden. Toch bleef scoren lastig, zodat bij rust een magere 5-6 voorsprong voor Fluks op het bord stond.
Niet voor het eerst dit seizoen startte de ploeg van Jan Passchier uitstekend aan de tweede helft. Waar vóór rust het vizier nog niet op scherp stond, scoorde Fluks er nu wel lustig op los. Binnen een mum van tijd was de voorsprong uitgebreid naar 5-11. De wedstrijd leek gelopen maar Dijkvogels wilde zich nog niet bij de nederlaag neerleggen en kwam via enkele snelle scores weer wat dichterbij. Met 3 scores in de eindfase van de wedstrijd gooide Sebastiaan Mud de wedstrijd echter definitief in het slot. De 9-15 overwinning werd uitgebreid gevierd met het Noordwijkse publiek.
Aanstaande zaterdag kan Fluks in de laatste wedstrijd van het zaalseizoen het kampioenschap binnenhalen. De wedstrijd tegen hekkensluiter Oosterkwartier start om 19:10, in de zaal aan de Duinwetering. Kom allemaal ons vlaggenschip aanmoedigen !
©2026 Fluks Korfbal Privacy verklaringDisclaimerCookies